Heeft iemand ervaring met epilators? (1 bezoeker) (1) Gast
Favoriet: 0
|
|
|
TOPIC: Heeft iemand ervaring met epilators?
|
|
|
|
Heeft iemand ervaring met epilators? 3 Jaren, 9 Maanden geleden
|
Karma: 0
|
|
Ik ben aan het twijfelen of ik een epilator zou kopen. Ik weet n.l.niet of dit wat voor me zou zijn. Ik weet dat het pijn doet en lang duur maar voor een lange tijd gladde benen is ook wel ideaal. Wie heeft hier ervaring mee en gebruiken jullie het nog steeds?
|
|
|
|
|
|
|
De Administrator heeft publieke schrijf toegang geblokkeerd.
|
|
|
|
Re:Heeft iemand ervaring met epilators? 3 Jaren, 6 Maanden geleden
|
Karma: 2
|
|
Ik zou voor de benen gewoon een ladyshave gebuiken: glad en pijnloos!
|
|
|
|
|
|
|
De Administrator heeft publieke schrijf toegang geblokkeerd.
|
|
|
|
Re:Heeft iemand ervaring met epilators? 3 Jaren, 1 Maand geleden
|
Karma: 0
|
Ik vind epileren ook altijd erg lang duren, en de haren komen na een paar dagen al weer terug. Als je donkere haren hebt is IPL een oplossing. Hiermee worden haren permanent verwijderd. Zie www.ellys-beautysalon.nl voor goedkope behandelingen.
|
|
|
|
|
|
|
De Administrator heeft publieke schrijf toegang geblokkeerd.
|
|
|
|
Re:Heeft iemand ervaring met epilators? 1 Jaar, 4 Maanden geleden
|
Karma: 0
|
Ik vind epileren DE oplossing, juist voor je benen! Alleen is het vervelend, dat in het begin (de eerste paar keren) en als je het even een tijdje niet doet en moet scheren (bijv op vakantie) dat het dan heel erg pijn doet... Auch.
Ik doe mijn goud wel eens verkopen (zo wat enorm Brabants  ) op rommelmarkten, dat brengt soms best eens wat op. Wat dat met het voorgaande te maken heeft weet ik ook niet 
|
|
|
|
|
|
|
Laatste Wijziging: 19/01/2011 14:18 Door Jettie.
|
|
|
De Administrator heeft publieke schrijf toegang geblokkeerd.
|
|
|
|
Re:Heeft iemand ervaring met epilators? 6 Maanden, 4 Weken geleden
|
Karma: 0
|
Hoi het past wel bij dit topic: ik wou weten of iemand al een IPL- of laser-behandeling achter de rug heeft? Ik ben scheermesjes namelijk meer dan beu. En waxen is zeker geen optie voor mij. Dus overweeg ik een IPL-behandeling. Ik kwam op het idee omdat er vaker bij groupon aanbiedingen zijn voor goedkopere IPL-behandelingen. Ik durfde tot nu toe wel nog geen voucher voor zo een behandeling te kopen. Ik wil liever eerst een paar ervaringen van mensen horen, die zo een behandeling al achter de rug hebben.
Groetjes!
Loes
|
|
|
|
|
|
|
De Administrator heeft publieke schrijf toegang geblokkeerd.
|
|
|
|
|
We hebben 49 gasten en 1 lid online
|